TARİHÇE
1992 yılında kurulmuş olan “A” grubu seyahat acentasıdır. Firmamız bünyesinde anlaşmalı olarak bulunan müşterilerimizin her türlü faaliyetlerini organize etmektedir.

Firmamızın birinci hedefi; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla siz müşterilerimize herzaman üstün hizmetleri, servisleri ve kaliteyi yüksek eğitimli profosyonel takım ruhu içinde sunmaktır.

Turizm endüstrisi, iş dünyasındaki değişimlere cevap verebilmek için hızlı bir gelişim içindedir. Biz, Supreme olarak bu değişimi hizmetlerimize en kısa sürede yansıtmanın yollarını etkili olarak araştırmakta, yapımızı ve hizmetlerimizi, değişen şartlara ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre sürekli geliştirmekteyiz.

İş dünyasına verdiğimiz; butik hizmet; kişiye özel seyahat ihtiyaçlarında ürün çeşitliliğini geliştirmek ve farklılaştırmak bizim için her zaman ön plandadır. Farklı ve kurumsal ihtiyaçlara özel iş Seyahat Çözüm paketlerimizi; daha çok kurumsal iş ortağımız ile paylaşmak ve hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak arzusundayız.